Arcybractwo Miłosierdzia użycza miejsca na Salon Modrzejewskiej!

12 10/2011

I to jest fakt. Arcybractwo Miłosierdzia użycza miejsca na Salon Modrzejewskiej!!! - stosowną umowę Pan Mecenas Wojciech Sieniawski wręczył Prezesowi Fundacji dla Modrzejewskiej. Nie pozostało nic innego, jak zaprosić obie Pani Modrzejewskie (Lutosławską i Polony) oraz wszystkich zacnych Gości do odległego o około 50 m Salonu przy ul. Siennej 5, na II piętro, gdzie do świeżo odmalowanych dwóch pięknych i sporych pokoi triumfalnie wniesiony został portret Modrzejewskiej i wszystkie inne złożone jej urodzinowe prezenty. Prawdę powiedziawszy nie było ich gdzie złożyć.

I tu kolejna niespodzianka: wzruszona całą sytuacją, wielka Sponsorka licznych inicjatyw kulturalnych, a przy tym miłośniczka Modrzejewskiej - Pani Karolina Witek składa oświadczenie o woli wyposażenia Salonu w meble!!!

Wszystkie te zdarzenia i akty dobrej woli już okazały się zaraźliwe, a o tym za kilka dni. Otwarcie Salonu wstępnie planowane jest z okazji Imienin Pani Heleny - w marcu. Proszę przygotowywać imieninowe prezenty!

Chwała ludziom dobrej woli. Należy się to Tej, która "Przeszła świat, dobrze czyniąc drugim".

Komentarze